Колись було гордістю Збаража. Хочуть дати нове життя легендарному підприємству
У Збаражі продали будівлі колишнього пивзаводу. Вартість майна - 4,2 мільйона гривень. Ціна на аукціоні зросла майже в шість разів порівняно зі стартовою. Про це розповів міський голова Роман Полікровський у своєму Facebook. Збаразький пивзавод у 90-х був потужним підприємством. Він давав роботу місцевим жителям, наповнював бюджет і був однією з візитівок міста. Але потім розпочався занепад. Власники змінювалися, виробництво зупинилося, обладнання вивезли, а будівлі почали руйнуватися. Територія перетворилася на смітник. До 2015 року власники навіть не платили податок за землю, борг зростав. Знайти юридичних власників не вдалося – їх не було в державних реєстрах. Судові процеси нічого не давали. Міська влада вирішила визнати завод безхазяйним майном. Депутати підтримали це рішення, повідомив Полікровський. Підготовчі дії почалися влітку 2020 року. Після всіх судових процедур завод повернули у власність громади.Міська рада виставила руїни на відкритий аукціон. Продавали групу нежитлових приміщень загальною площею […]
