Поліцейські розшукали дівчинку, якій матір влаштувала “справжнє рабство”
Співробітники поліції розшукали 15-річну жительку селища Приміське, що біля Нікополя, яка пішла з дому вранці 22 червня і не повернулася. Про це повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції у Тернопільській області. "Про зникнення дочки телефоном повідомила її мати, - розповів заступник начальника сектору ювенальної превенції Нікопольського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області Євген Тарасов. – Ми одразу відпрацьовували декілька версій, розшукували дитину на території району, проте згодом стало відомо, що вона на залізничному вокзалі придбала квиток до Тернополя і разом з собакою подалася туди", - йдеться у повідомленні. Уже наступного дня поліцейські Тернопільщини очікували на вокзалі прибуття потяга із Запоріжжя. Зайшовши у вагон, вони дійсно побачили дівчинку разом з собакою. Ця історія вразила навіть досвідчених працівників поліції. Адже дівчинка стверджує, що втекла зі справжнього рабства, на яке перетворила її дитинство власна матір. Їй потрібно було прибирати, готувати, а також наглядати за […]
