На Тернопільщині сталася серйозна пожежа: травмована людина
4 лютого на Тернопільщині сталося дві пожежі, під час однієї з них травмувалася 72-річна жінка. Постраждалу госпіталізували до медичного закладу. Займання житлового будинку виникло у селі Шибалин Бережанської громади. Пенсіонерку з вогню врятував мешканець будинку ще до того, як на місце прибули рятувальники. Працівники ДСНС загасили полум'я та зберегли житлову будівлю від повного знищення, повідомляє пресслужба Головного Управління. Друга пожежа трапилася у селі Сільце Підгаєцької громади. Там вогонь повністю знищив господарську споруду. Завдяки швидким діям рятувальників вдалося врятувати чотири сусідні будівлі від займання. Причини обох пожеж наразі з'ясовують. Розмір збитків також встановлюють фахівці. Окрім гасіння пожеж, рятувальники допомагали іншим службам та громадянам через складну ситуацію на дорогах. У селах Губин та Мар'янівка вони буксирували автомобіль швидкої допомоги та легковик. Загалом за добу допомогу отримали вісім людей, серед них одна дитина.
