Безкоштовне харчування у школах для всіх учнів: коли стартує нова програма Уряду
З вересня в Україні запроваджують загальнодержавну програму безкоштовного харчування для всіх школярів - від 1 до 11 класу. Для реалізації цієї ініціативи у держбюджеті вже передбачили 14,4 млрд грн. Окрім фінансування самих обідів, кошти будуть спрямовані на оновлення шкільних кухонь та харчоблоків. Про це повідомила прем’єр-міністрка Юлія Свириденко. Читайте також: Учні 1-11 класів отримають безкоштовне харчування: в Уряді назвали дату " Очікуємо від ОВА та органів місцевого самоврядування налагодження процесів організації гарячих обідів із залученням місцевого бізнесу", - йдеться у повідомленні.
