У Тернополі відбудеться Зимовий чемпіонат Всеукраїнської ветеранської ліги петанку
28–29 лютого 2026 року у Тернополі відбудеться Зимовий чемпіонат Всеукраїнської ветеранської ліги петанку (ВВЛП). У турнірі візьмуть участь 32 ветеранські команди: 96 учасників з Києва, Одеси, Львова, Дніпра, Тернополя, Луцька, Вознесенська, Ковеля, Кривого Рогу, Запоріжжя та інших міст України. У 2026 році команди вперше змагатимуться за перехідний Кубок чемпіонів петанку серед ветеранів ВВЛП 2026. Загалом протягом року відбудеться шість всеукраїнських турнірів ліги. Петанк набув популярності у ветеранській спільноті як доступний вид спорту без вікових і фізичних обмежень. Турніри ВВЛП це не лише спортивна конкуренція, а й простір підтримки, єдності та формування здорової ветеранської спільноти. Програма змагань 28.02.2026 09:00–09:30 — урочисте відкриття 09:30–19:00 — відбіркові змагання (швейцарська система, 4 тури) 01.03.2026 09:00–16:00 — плей-оф (16 кращих команд) 16:00–16:30 — нагородження та урочисте закриття Організатори: Міністерство у справах ветеранів України, американський благодійний фонд Nova Ukraine, Федерація петанку України, ГО «УАЗЗ «Марлог-Кадуцей», Тернопільська […]
