Представився працівником СБУ – тернополянку ошукали на десятки тисяч гривень
До співробітників Тернопільського районного управління поліції звернулася жителька обласного центру із заявою про вчинене щодо неї шахрайство. Невідомий зловмисник видурив у жінки 20 тисяч гривень, - повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. Зі слів потерпілої, їй зателефонував невідомий чоловік, який представився […]
