Лісники на Тернопільщині незаконно зрубали дерев на 2 мільйони гривень
На Тернопільщині перед судом постануть двоє посадовців філії ДП "Ліси України", чия недбалість призвела до незаконної вирубки дерев на суму майже 2 млн грн. Слідство встановило, що в серпні 2024 року під час підготовки до вирубки в урочищі "Ясеновець" керівник ланки та його підлеглий неналежно перевірили межі державного лісництва і призначили під пилу 167 дерев, які фактично росли на території комунального підприємства. Про це повідомили в Тернопільській обласній прокуратурі. Суму збитків склала майже 2 млн гривень. Окрім кримінальної відповідальності для самих посадовців, прокуратура подала позов до підприємства, аби стягнути повну суму завданої шкоди на користь держави. "Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо двох посадовців підрозділу з відведення і таксації лісосік підприємства філії ДП «Ліси України». Їм інкримінують службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України)", - йдеться у повідомленні.
