У поліції назвали причину ДТП на Об’їзній, де загинуло двоє неповнолітніх та дорослий
На Тернопільщині завершили розслідування та скерували обвинувальний акт до суду у справі щодо ДТП, де загинуло троє людей. Про це повідомляє поліція Тернопільської області. За даними слідства, чоловік підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило загибель кількох осіб) Кримінального кодексу України. "Дорожньо-транспортна пригода трапилася 28 грудня 2025 року близько 12:00 на автомобільній дорозі державного значення Р-41 "Обхід міста Тернополя" поблизу села Великий Глибочок Білецької територіальної громади. Як встановили слідчі, водій автомобіля Peugeot 405, 1960 року народження, рухаючись у напрямку села Біла, не був достатньо уважним, не врахував дорожню обстановку та допустив занос транспортного засобу", - йдеться у повідомленні. У результаті порушення автомобіль виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автопоїздом у складі сідлового тягача Mercedes-Benz Actros 1851LS та напівпричепа Schmitz SKO 24L. На момент […]
