Великдень у жалобі. Тернопільщина втратила шістьох Героїв
Цьогорічні Великодні свята для Тернопільщини затьмарені важким болем втрат. Після тривалого очікування та експертиз ДНК підтверджено загибель шістьох воїнів, які до останнього подиху боронили Україну. Іван Кацюк та Роман Лаус Тернопіль прощається з двома досвідченими воїнами, які понад чотири роки стояли на захисті держави. Обидва вважалися зниклими безвісти з 6 лютого 2026 року після боїв у Харківській області. Лише ДНК-експертиза поставила крапку в болючому очікуванні. Івану Кацюку було 38 років, Роману Лаусу — 48. Товариш загиблих, Роман Яриш, згадує, що Іван завжди був готовий прийти на допомогу, а Роман врятував його після першого поранення. Тіла Героїв доправляють до Тернополя. Попередньо, прощання відбудеться у вівторок, а чин похорону — у середу. Дмитро Лозовський Копичинецька громада отримала офіційне підтвердження загибелі старшого солдата Дмитра Лозовського (1983 р.н.). Радіотелефоніст польового вузла зв'язку загинув 8 вересня 2025 року в ході стрілецького бою під час облаштування […]
