У Тернополі відзначають Обливаний понеділок: традиції, жарти та народні звичаї
У Тернополі сьогодні відзначають Обливаний понеділок - другий день після Великодня, який у народі супроводжується веселими звичаями та водяними забавами. Зранку молодь і діти виходять на вулиці, щоб обливати одне одного водою. За традицією, найбільше «дістається» дівчатам — вважається, що це приносить їм здоров’я та красу. З Обливаним понеділком пов’язані й народні прикмети: якщо цього дня облити людину водою — вона буде здоровою протягом року; чим більше води — тим більше щастя і достатку; вважається, що вода цього дня має очищувальну силу; якщо день теплий і сонячний — літо буде погожим; не варто ображатися на обливання — це вважається доброю прикметою.
