Як одягалися борщів’яни 100 років тому, можна побачити на традиційній виставці, – розповідають у Борщівському обласному краєзнавчому музеї. Також там можна ознайомитися із близько 80 давніми раритетами.
“Традиційний одяг є одним із вагомих культурних та історичних маркерів, який розповідає про прагнення та цінності, традиції наших пращурів, їх естетичні смаки.Вже стало доброю традицією, що щороку у цей час, ми запрошуємо Вас завітати до Борщівського обласного краєзнавчого музею, щоб побачити та помилуватися унікальними перлинами нашого краю – борщівськими давніми сорочками. Цей вересень не став винятком.
Нині у трьох залах картинної галереї діє благодійна виставка «Борщівська давня сорочка». На ній представлено музейну колекцію традиційної ноші – борщівську народну сорочку. На виставці розміщено близько вісімдесяти давніх раритетів, на яких можна побачити значну кількість характерних для наших теренів технік вишиття та оздоби давнього одягу.
На виставці можна побачити давні світлини, які розповідають про те, як одягалися борщів’яни понад сто років тому.
Естетичним доповненням виставкової експозиції є картини «Наш оберіг» та «Писанка» нашого відомого земляка-художника, члена НСХУ Василя Стецька.