
У Тернополі поліція встановила особу чоловіка, який загинув у ТЦК 23 травня: ним виявився 44-річний переселенець із Луганщини, який жив усамітнено і не був на обліку.
Про це повідомив керівник поліції Тернопільської області Сергій Зюбаненко.
Хто загинув у ТЦК Тернополя
Загиблий – уродженець Луганської області 1980 року народження. До 2022 року він жив у Харкові, а після початку повномасштабного вторгнення переїхав до Тернополя.
Чоловік орендував квартиру, але як внутрішньо переміщена особа не реєструвався. До поліції він жодного разу не потрапляв. Рідні загиблого зараз перебувають на окупованій території – цей факт також враховують у розслідуванні.

Що знайшли під час обшуку
У квартирі слідчі провели санкціонований обшук і вилучили:
- майже 200 тисяч гривень;
- невелику суму в іноземній валюті та російських рублях;
- 4 мобільні телефони;
- пачку набоїв калібру 9 мм.
За попередніми висновками експертизи, вилучені патрони можуть відповідати калібру кулі, якою було здійснено постріл у вбиральні ТЦК.
Звідки зброя – перевіряють
Слідство встановило, що ймовірною зброєю є пістолет “ФОРТ-14”, перероблений під бойовий. Де і як чоловік його роздобув – наразі з’ясовують.
“Розслідування триває. Ми не робитимемо передчасних висновків, але суспільство має знати перевірені факти. Про подальші результати інформуватиму згодом”, – заявив Сергій Зюбаненко.
Що відомо про обставини загибелі
Поліція з’ясовує, що передувало трагедії: чим займався чоловік, як потрапив до ТЦК і звідки у нього зброя.
“У зв’язку з об’єктивністю розслідування смерті чоловіка правоохоронці проводять комплекс заходів, щоб з’ясувати, які саме обставини призвели до цієї трагедії: що їй передувало, яким був спосіб життя чоловіка, звідки у нього була зброя та що він робив на території Тернопільщини”, – пояснив очільник обласної поліції.
Тіло чоловіка виявили 23 травня у вбиральні Тернопільського ТЦК. Того ж дня його привезли до установи для уточнення військово-облікових даних – слідство припускає, що він вчинив самогубство з вогнепальної зброї.
Після резонансу навколо цієї події поліція оприлюднила фрагмент відеозапису з місця події. Правоохоронці пообіцяли перевірити кожну деталь трагедії.
