11.02.2025
Новини

Іспанець отримав цінні речі назад: тернополянка влаштувала цілу детективну історію зі щасливим кінцем

Одна небайдужа людина невеличким добрим ділом може докорінно змінити день іншої. Яскравим прикладом є історія, яку розповіла жителька Лановеччини Ольга Бітківська.

Рано-вранці вона виявила на лавці в центральному парку одного з польських міст смартфон iPhone 15 та паспорт громадянина Іспанії. Через сильний мороз на вулиці майже не було перехожих.

“На годиннику була за десять сьома, ніде й нікого, на вулиці мороз, завжди людне місце в самому центрі міста, а тут жодного перехожого.
Розумію, що речі цінні і тим більше, якщо власник турист, то з країни він не виїде без документів. Вирішую забрати і якось розшукати його, шкода людину. Звісно, телефон розряджений (потім виявилося, що й заблокований вже), зарядного до айфону в мене вдома немає, але в своїх силах я була впевнена😅 і нічого, що в місті близько мільйона мешканців і, певно, десятки тисяч туристів з усього світу, люблю кидати собі виклики”, – розповіла жінка.

Волонтерка розпочала справжнє розслідування. Спочатку вона перевірила соціальні мережі та місцеві групи, розмістила оголошення про знахідку. Через знайомого поліцейського намагалася з’ясувати, чи надходили заяви про втрату документів.

Зрештою, після тривалих пошуків, Ользі вдалося знайти матір іспанця через інтернет. За допомогою онлайн-перекладача вони змогли порозумітися, і невдовзі власник речей отримав свої документи та телефон.

“Сказати, що вони в шоці, то нічого не сказати, емоційні ті іспанці, я вам скажу , не могли надякуватись. А я радію, що власник знайшов свої речі цілими і збереженими, а не в якомусь ломбарді. Телефон ще й зарядила. Та й таке. Насправді це було трохи складно, але опісля дуже класні відчуття!” – зазначила Ольга.

“Вірю, що добрі справи завжди повертаються сторицею, тому потрібно не забувати їх робити”, – підсумувала Ольга в коментарі для “Терміново”.

Джерело – Фейсбук Ольги Бітківської.

P.S. До речі, Ольга веде свій блог у соцмережах, де ділиться спогадами про дитинство, проведене у селі, юність та думками про сучасність. Ось кілька з останніх історій:

Перейти до панелі інструментів