11.04.2021

Про нас

admin2
Інформаційне агентство «Терміново» – локальна мультимедійна платформа, яка об’єднує журналістів і громадських активістів Тернопільщини. 
Засновано 14.06.2018

Проект був заснований та реалізований за ініціативою громадських активістів Ігоря Василіва, Марії Сметаніної, Павла Іванечка, Юлії Гесюк та журналіста Назарія Наджоги.
 
Ми інформуємо, аналізуємо, розслідуємо і таким чином контролюємо чиновників усіх гілок місцевої влади. Інформагентство «Терміново» не тільки оперативно повідомляє про новини, а й співпрацює з молодіжними та громадськими організаціями краю, розповідає про успішних жінок, історії людей, туристичні принади Тернопільщини. Ми наповнюємо платформу якісним унікальним контентом, який є альтернативою провладним новинам, і спонукає читача до розвитку критичного мислення. Довіра читачів і демократичні цінності для нас – понад усе. Над підготовкою матеріалів працює професійна команда репортерів, аналітиків, розслідувачів, відеографів. Нас не фінансує жодна політична партія чи органи місцевого самоврядування, ЗМІ функціонує за підтримки Європейського фонду за демократію.