18.07.2024
Новини

У Шумську сотні людей прощалися з родиною Гвоздяр, яка загинула у страшній ДТП

Шумська громада попрощалася із родиною Гвоздяр, яка загинула 6 липня внаслідок жахливої ДТП поблизу с. Верхів Рівненської області, – повідомляють у Шумській міській раді. 8 липня в Шумській громаді оголошено днем жалоби.

“32-річний військовослужбовець Микола Гвоздяр, перебуваючи у відпустці, спільно із дружиною Тетяною та сином Андрійком поверталися з м. Рівне. Напередодні хлопчику виповнилося 6 років, тому сім’я разом відвідали зоопарк. Маршрутне таксі зіткнулося із транспортним засобом, що рухалося навпроти.

Микола Олександрович, уродженець міста Шумська, спільно із родиною проживав у м. Шепетівка Хмельницької області. Відважний земляк став на захист України у період антитерористичної операції. Справжній патріот, який пройшов надскладні випробування війною, починаючи з 2018 року. Завжди та в усьому проявляв мужність та вірність – слову, присязі, Україні.

У Спасо-Преображенській церкві у м. Шумськ відбувся похорон загиблої сім’ї. Сотні людей прийшли, щоб віддати останню шану родині Гвоздяр.

Покладали біля трун квіти та дитячі іграшки. З військовими почестями попрощалися із бійцем на місцевому кладовищі.
Назавжди в нашій пам’яті”, – пишуть у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів