21.07.2024
Новини

У Тернополі попрощалися з відомим лікарем

У Тернополі попрощалися зі знаним та шанованим працівником медицини. 28 червні у вічність відійшов анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Про це повідомив Сергій Алілуйко.

“З глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату – 28 червня 2024 року відійшов у вічність відомий тернопільський лікар, анестезіолог, багаторічний заступник головного лікаря з медичної частини третьої міської лікарні м. Тернопіль, Русин Богдан Романович. Його відданість медицині та турбота про здоров’я мешканців нашого міста назавжди залишаться у нашій пам’яті.

Русин Богдан Романович присвятив своє життя медичній справі, ставши справжнім символом професіоналізму та людяності. Протягом багатьох років він безперестанку працював на благо пацієнтів, рятуючи життя та надаючи невідкладну допомогу у найскладніших випадках. Його глибокі знання та досвід стали порятунком для багатьох, а тепле серце та співчуття залишили незабутній слід у серцях колег та пацієнтів.

Як заступник головного лікаря з медичної частини, Русин Богдан Романович не тільки виконував свої обов’язки з великою відповідальністю, але й був наставником для молодих лікарів, передаючи їм свій неоціненний досвід та знання. Він завжди підтримував ініціативи, спрямовані на покращення медичних послуг та розвиток лікарні, залишаючи після себе багату спадщину професійних досягнень та добрих справ.

Русин Богдан Романович назавжди залишиться у наших серцях. Його професіоналізм, людяність та незламний дух залишили незгладимий слід у пам’яті всіх, хто мав честь працювати поряд з ним чи бути його пацієнтом. Ми вдячні йому за кожне врятоване життя, за кожну добру пораду і підтримку.
Вічна пам’ять та спокій його душі”, – йдеться у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів