18.07.2024
Новини

Масово дурила людей: на Тернопільщині викрили 31-річну шахрайку

Щонайменше до 6 епізодів із шахрайством причетна раніше судима 31-річна жителька села Пищатинці. Зловмисниця дурила людей, обіцяючи їм різноманітні послуги за кордоном. Не виконавши домовленостей, відмовлялася повертати кошти, – повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. 

Підозрювана вже неодноразово потрапляла у поле зору правоохоронців за вчинення шахрайських дій. В рамках нового кримінального провадження слідчі встановили її причетність ще до шести злочинів, пов’язаних із шахрайством. Зловмисниці оголошено підозру відповідно до частини 2 статті 190 (шахрайство, вчинене повторно) Кримінального кодексу України.

До поліцейських із заявою звернулася одна з потерпілих і повідомила про те, що жителька села Пищатинці видурила у неї майже 70 тисяч гривень, обіцяючи офіційне працевлаштування в Нідерландах. Зловмисниця декілька разів вимагала кошти, проте умов не виконала і грошей не повертає. У ще однієї потерпілої фігурантка видурила чималу суму за перевезення тварин до Німеччини.

У ході досудового розслідування було встановлено, що 31-річна зловмисниця причетна до шести шахрайств. Жертв зловмисниця знаходила через соціальні мережі, розміщуючи оголошення про надання різного роду послуг.

Санкція інкримінованої зловмисниці статті передбачає до трьох років позбавлення волі.

Перейти до панелі інструментів