21.07.2024
Новини

Помер знаний лікар-педіатр з Борщівщини

18 червня, на 73 році життя зупинилося серце лікаря-педіатра Ткачука Миколи Ісаковича. Це знаний лікар-педіатр з Борщівського району. Про втрату з сумом повідомили у Борщівській районній лікарні.

“Адміністрація та колектив Комунального некомерційного підприємства «Борщівська міська лікарня» глибоко сумує з приводу смерті лікаря-педіатра Ткачука Микола Ісаковича, висловлюють щирі співчуття родині з приводу передчасної смерті гарного чоловіка, люблячого батька та дідуся.
До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть… Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше “Терміново” повідомляло про те, що відійшов у вічність рятувальник, ліквідатор аварії на ЧАЕС Ярослав Королюк. Його втрату оплакувала вся область.

Перейти до панелі інструментів