21.07.2024
Новини

У Тернополі тимчасово обмежили рух вантажівок: коли і на скільки

З 19 червня у Тернополі запроваджено тимчасові обмеження руху для великовантажного транспорту. Ця заборона стосується транспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни або з осьовим навантаженням понад 7 тонн. Обмеження діятиме щодня з 10:00 до 22:00 години, коли температура повітря перевищуватиме 28°C, повідомляють у Тернопільській міській раді.

Заборона охоплює низку ключових міських вулиць, зокрема Степана Будного, Об’їзну, Тараса Протасевича, 15 Квітня, Микулинецьку та інші, і триватиме протягом усього літнього періоду. Водночас, обмеження не поширюється на спецтранспорт, вантажівки з небезпечними, швидкопсувними чи живими вантажами, а також на транспорт для ліквідації надзвичайних ситуацій і військових перевезень.

Мета таких заходів – зберегти міську вуличну мережу від руйнування через комбінований вплив спекотної погоди та важкого транспорту. Для інформування водіїв на дорогах встановлено відповідні знаки.

Окрім того, у спекотні дні у Тернополі працюватиме поливальна техніка для належного утримання мостів та шляхів. Таким чином місто намагається захистити дорожню інфраструктуру від ушкоджень під час літньої спеки.

Перейти до панелі інструментів