21.07.2024
Новини

У Тернополі відкрили перше міське відділення офтальмології

На базі лікарні швидкої допомоги, за адресою вул.Волинська 40, відбулось відкриття першого міського відділення офтальмології. Воно розраховане на 25 ліжок, оснащене найсучаснішим діагностичним обладнанням від провідних світових виробників, – повідомляють у КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги».  

У відділенні застосовуватимуть передові методики у наданні офтальмологічної допомоги, забезпечуючи точну діагностику та ефективне лікування очних захворювань.

“Керівництво відділенням здійснює видатний лікар-офтальмолог, професор, Микола Турчин, чий багаторічний досвід та наукові досягнення є запорукою високого рівня медичної допомоги.
Основними напрямками роботи відділення є діагностика та лікування глаукоми, захворювань сітківки та зорового нерва. Відділення функціонує в повному обсязі, надаючи висококваліфіковану допомогу мешканцям міста.

Наразі здійснюється комплексне терапевтичне лікування із застосуванням інноваційних методів та препаратів. У найближчій перспективі планується впровадження сучасних хірургічних методів лікування, що дозволить розширити спектр медичних послуг та підвищити їх ефективність.
Як каже директор лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський, робота нового відділення офтальмології значно підвищить доступність та якість надання офтальмологічної допомоги жителям міста”, – йдеться у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів