17.06.2024
Новини

Затримали 8 чоловіків, які втікали через ліс до Румунії. Відео

На позашляховику через ліс до Румунії намагалися незаконно потрапити 8 чоловіків. Серед них і мешканець Тернопільщини, – повідомляють у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон. Прикордонники затримали групу порушників та провідника.

“Під час реалізації оперативної інформації неподалік кордону з Румунією прикордонники зупинили автомобіль, в якому слідувала група чоловіків. Водій вдався до втечі вглиб території України.

У салоні автомобіля правоохоронці виявили 8 чоловіків, мешканців Чернівецької, Тернопільської, Рівненської та Львівської областей, які розповіли, що за поїздку за кордон заплатили організатору від 5,5 до 8 тисяч євро кожний. Відносно затриманих складені матеріали про адміністративне правопорушення.

Під час подальших оперативних заходів за кілька годин в місті Чернівці прикордонники зупинили легковий автомобіль, яким керував один з організаторів протиправної схеми. Йому загрожує кримінальна відповідальність, передбачена статтею 332 Кримінального кодексу України.

 

Потужний позашляховик, який використовували порушники, був ввезений в Україну іноземним громадянином. Наразі на авто накладений арешт. Очікується рішення суду щодо передачі транспортного засобу в користування військовим підрозділам”, – йдеться у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів