18.06.2024
Новини

Канікули на носі: чи готові оздоровчі табори на Тернопільщині приймати дітей

Незабаром розпочинаються шкільні літні канікули. Стаціонарні заклади оздоровлення та відпочинку на Тернопільщині, яких є близько 10, розпочали підготовку до сезону. Скільки дитячих таборів в області уже готові приймати юних відпочивальників, розповіли у Головному Управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області. Особливу увагу при огляді приділили сховищам на випадок повітряної тривоги. 

Уже провели перший об’їзд 4 дитячих стаціонарних оздоровчих закладів області, які планують відкриватись влітку 2024 року зокрема ДОЗ «Сокіл» і «Промінь» Тернопільського району, ОК «Лісовий» та «Збруч» Чортківського району, з метою оцінки стану їх готовності до проведення літньої оздоровчої кампанії.

За результатами роботи робочої групи повідомляють, що практично в усіх обстежених закладах розпочато підготовчі роботи – впорядкування територій, ревізія сантехнічного обладнання, ремонт приміщень.

Найбільший обсяг робіт проведено в ОК «Лісовий» Чортківського району – проведено поточні ремонтні роботи в одному з трьох спальних корпусів (корпус №3), на завершенні капітальні ремонти корпусу №1 із заміною сантехнічного обладнання, меблів.

Цьогоріч як і в попередньому році особливістю роботи таборів є врахування безпекової ситуації, при роботі робочої групи обстежувались приміщення, які виділені під укриття в разі сигналу «повітряна тривога». Також наголошено керівникам таборів на важливості забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя при підготовці та під час функціонування стаціонарних таборів, зокрема дотримання санітарно-гігієнічного, протиепідемічного та дезінфекційного режимів, здійснення безпечного перебування дітей у закладі, готовність основних приміщень, приміщень їдальні та харчоблоку, їхнє оснащення, забезпечення належного медичного обслуговування, організації харчування тощо.

Кожному керівнику закладу оздоровлення за результатами обстеження вказано на недоліки в процесі підготовки та надано пропозиції, в т.ч. і щодо виконання «Планів-завдань щодо заходів з покращення матеріально-технічної бази», що буде однією з основних вимог представника Держпродспоживслужби у складі робочої групи щодо можливості підписання актів приймання закладів до оздоровчого сезону, – наголошують у Держпродспоживслужбі.

Перейти до панелі інструментів