20.05.2024
Новини

Стільки болю у їх очах: у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася проща родин загиблих військовослужбовців

Напередодні Дня матері у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася проща родин загиблих військовослужбовців. Матері та найближчі родичі Захисників зібрались разом, щоб вшанувати пам’ять своїх синів, чоловіків, братів та батьків, які віддали своє життя за Україну, – повідомляють у Тернопільській ОВА.

“Проща розпочалась із Божественної Літургії, після служби відбулося освячення води та панахида, яку очолив Архієпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк.

«Матір Божа пережила смерть свого сина за спасіння світу. Так і сьогодні сини українських матерів гинуть, рятуючи Україну. Молімося за них», – сказав Владика Василій.

Зі словами вдячності до матерів звернувся заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко.

«Дякую вам, що виховали таких відважних хлопців, завдяки жертовності яких ми зберегли Україну. Відвагою ваших синів захоплюється весь світ. Їхній подвиг завжди пам’ятатиме країна», – сказав Віктор Устенко.

Захід у Марійському духовному центрі «Зарваниця» став символом єдності, підтримки та величі матерів, які ніколи не забудуть своїх синів-героїв”, – йдеться у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів