20.05.2024
Новини

За дотриманням комендантської години у Великодню ніч на Тернопільщині будуть стежити 600 поліцейських

Поліцейські спільно із військовослужбовцями Нацгвардії посилено патрулюватимуть вулиці населених пунктів області та чергуватимуть поблизу храмів, – повідомляють у пресслужбі поліції. Закликають не порушувати комендантської години та не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Майже у всіх громадах Тернопільщини пройдуть богослужіння. На Великдень наряди поліції будуть максимально наближені до культових споруд. Особливу увагу буде приділено місцям, де розташовані паломницькі центри та населеним пунктам, де проводяться почергові богослужіння.

Загалом, до охорони громадського порядку під час великодніх свят буде залучено 600 правоохоронців, серед яких вибухотехніки, слідчі, оперативники та поліція діалогу. У резерві також перебуватимуть співробітники спецпідрозділів поліції області.

Поліцейські звертаються до жителів Тернопільщини не нехтувати обмеженнями воєнного стану: дотримуватися комендантської години, яка триває з опівночі до 5-ї ранку та не ігнорували сигнал «Повітряна тривога», а негайно прямувати до укриття.

Перейти до панелі інструментів