20.05.2024
Новини

На Тернопільщині ловлять рибних браконєрів

Муніципальна інспекція продовжує виявляти факти порушення правил рибальства на водоймах Тернопільської громади, – повідомляють в Управлінні муніципальної інспекції Тернопільської міської ради.

З початку весняно-літньої заборони вилову риби (нерест) працівники муніципальної інспекції Тернопільської міської ради задокументували п’ять фактів вилову риби на заборонених територіях водних об’єктів громади.

Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 85 Кодексу України про адміністративні порушення.

Нагадуємо, що на Тернопільщині проходить нерестовий період, риболовля у цей період дозволяється лише з берега за межами нерестовищ гачковими знаряддями вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою.

Водночас під час нересту забороняється пересування на водоймах всіх транспортних засобів чи моторних суден (за винятком установлених суднових ходів), за виключенням суден, які використовуються органами рибоохорони та іншими уповноваженими органами державної влади які здійснюють нагляд та контроль. Також забороняється здійснення промислового рибальства та підводного полювання.

Перейти до панелі інструментів