27.05.2024
Новини

Загроза життю та здоров’ю людей: у громаді на Тернопільщині виявили 19 стихійних сміттєзвалищ

На території Гусятинської селищної громади виявили 19 стихійних сміттєзвалищ з відходами. У Державній екологічній інспекції Тернопільщини розповідають, що під час планових перевірок громад області спеціалісти Інспекції виявляють багато звалищ з відходами. Несанкціоновані полігони із непотребом забруднюють ґрунт, повітря та водойми, а ще порушують екологічну рівновагу та загрожують здоров’ю людей.

Днями під час чергового заходу контролю за дотриманням природоохоронного законодавства на території Гусятинської селищної громади було виявлено 19 несанкціонованих сміттєзвалищ. Головна причина утворення таких сміттєзвалищ – відсутність усвідомлення в населення наслідків власних дій.

За результатами обстеження, Інспекцією підготовлено та направлено на адресу територіальної громади вимогу, якою зобов’язано ліквідувати стихійні сміттєзвалища, а також вживати заходів та запобігати таким порушенням шляхом проведення просвітницької роботи, посилення контролю.

Нагадаємо, про розміщення місць несанкціонованих сміттєзвалищ можна подати до Державної екологічної інспекції у Тернопільській області через застосунок #ЕкоЗагроза, на поштову адресу: Шашкевича, 3, м. Тернопіль, тел. (0352) 25-95-82, або на електронну адресу: tern@dei.gov.ua, – зазначають в Інспекції.

Перейти до панелі інструментів