20.05.2024
Новини

Гурт «Kalush Orchestra» подарував скрипку юному музиканту з Тернополя

КИЛИММЕН та гурт «Kalush Orchestra» подарували музичний інструмент Максиму Гарбузу, другокурснику Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької. Студент отримав альт, адже навчається на відділі «Оркестрові струнні інструменти» (клас викладачки Ірини Воробель), – розповіли у навчальному закладі. 

Також иолодому музиканту передали листа: «Максиме, привіт! Це КИЛИММЕН з гурту «Kalush Orchestra». Ми разом з моєю командою хочемо започаткувати добру традицію – підтримувати молодь та допомагати підростаючому поколінню. Адже ви – майбутнє України. Від нашої команди даруємо тобі цей альт, сподіваємося, що граючи на його струнах, ти будеш створювати нові мелодії, які будуть передавати емоції та переживання. Адже музика має потужну силу – зцілювати, підтримувати та надихати».

Після перемоги на Євробаченні-2022 гурт та його учасники активно займаються благодійністю, підтримуючи також і талановитих дітей військовослужбовців, серед яких і Максим Гарбуз.

«Чудова ініціатива наших відомих музикантів! Вдячна їм і вірю, що цей альт приноситиме нашому студенту тільки перемоги на всеукраїнських та міжнародних конкурсах», — каже Ірина Воробель.

Перейти до панелі інструментів