23.05.2024
Новини

В одному з найдревніших міст Тернопільщини 50 мешканців показали приклад іншим. Фоторепортаж

Гарний приклад для інших громад Тернопільщини показали у Шумську. Там прибрати та причепурити місто прийшли одразу 50 мешканців, – розповідають у міській раді. 

“У Шумську провели толоку, проте це було не звичайне прибирання. Протягом трьох годин понад 50 мешканців громади прибирали в міському парку, фарбували вуличні ліхтарі, зону відпочинку «Арт-вулик», велопарковку, садили квіти. Також мали змогу поспілкуватися із міським головою Вадим Боярський та консультантом із залучення громадськості Ігорем Добко під час перерви за кавою.

Протягом заходу кожен учасник або перехожий міг залишити свій коментар про те, яким вони хотіли б бачити парк у Шумську, що потрібно покращити й чи бажають долучитися до проведення робіт. Свою думку в опитуванні методом «Висячі питання» висловили понад 30 мешканців.

Зокрема, побажання щодо зрізання аварійних дерев, встановлення сучасного ігрового майданчика, додаткових лавочок та смітників, покращення ландшафтного дизайну. Також були активісти, які запропонували свою допомогу для покращення паркової зони.

Захід згуртування організований у рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» за підтримки Програма DOBRE та ГО Український Народний Дім у Чернівцях”, – йдеться у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів