13.04.2024
Новини

У Тернополі прощаються з легендою футболу

Учора, 9 березня, близько 12 години зупинилося серце одного з найвідоміших футболістів та хокеїстів Тернопільщини, легендарного півзахисника золотого складу тернопільського «Авангарду», відомого футбольного тренера та арбітра Володимира Панасовича Прошкіна. Про це повідомляють в Асоціації футболу Тернопільщини. 

У далекому 1968 році тернопільська футбольна команда “Авангард” завоювала звання чемпіона України (тоді ці змагання проводилися під егідою першості СРСР по класу «Б»). У вирішальному матчі проти чернівецької «Буковини» наші земляки перемогли 2:0 і автором одного з двох чемпіонських голів був саме Володимир Прошкін.

Хоча він і народився далеко від Тернопільщини, однак його доля була нерозривно поєднаною з Надзбручанським краєм починаючи з 1965 року. Фактично всі найбільші перемоги тернополян у футболі та хокеї пов’язані з іменем Володимира Панасовича.

Завтра, 10 березня, у церкві Святого Архистратига Михаїла за адресою: м. Тернопіль, вул. 15 квітня, 1, а о 19.00 розпочнеться панахида за Володимиром Прошкіним. Похорон – 11 березня о 10.00 там же.

Перейти до панелі інструментів