13.04.2024
Новини Оперативно

“Це не тому що вони не справляються”: у поліції Тернопільщини знову нові призначення

Про нові призначення у поліції Тернопільщини повідомляє очільник ГУ Нацполіції області Сергій Зюбаненко. Також він пояснив, з чим пов’язані часті зміни у керівному складі.

“Сьогодні провів робочу нараду у Чортківському райвідділі поліції за участю керівників силових структур району та органів місцевого самоврядування. Під час заходу представив нових керівників територіальних підрозділів:

▶️ Чортківського райвідділу поліції – полковника поліції Євгена Березіна
▶️ відділення поліції №1 м.Борщів – капітана поліції Олега Дячука
▶️відділення №4 м.Заліщики – майора поліції Івана Перепельчука.
Усі очільники тимчасово виконуватимуть покладені на них обов’язки.

За результатами службової діяльності ці підрозділи показують позитивну динаміку щодо розкриття латентних злочинів, а також щодо викриття пріоритетних на сьогодні кримінальних правопорушень – незаконного обігу зброї та наркотиків.

Мене запитують чому я так часто змінюю керівників територіальних підрозділів поліції області. Повірте, це не тому, що вони не справляються зі своїми обов’язками. Насамперед такі ротації пов’язані з тим, що в умовах воєнного стану хочу проаналізувати можливості та спроможності досвідчених поліцейських проявляти себе в умовах різного навантаження та не завжди в «комфортних» умовах.

Бажаю новопризначеним керівникам сумлінно виконуватиме свої службові обов’язки та не забувати про пріоритети нашої роботи:
▶️ створення безпечного середовища для жителів громад
▶️ надання якісного поліцейського сервісу на території обслуговування”, – йдеться у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів