Передчасно відійшла у вічність директорка Кальненської гімназії Козівської селищної ради Оксана Сало. Про це йдеться у повідомленні Козівської селищної ради у Фейсбуці.
“У цей важкий час розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі.
Нехай добрий, світлий спомин про покійну назавжди залишиться у серцях усіх, хто знав, любив та шанував її. Царство Небесне! Вічна та світла пам’ять!”, – йдеться у повідомленні.
Редакція “Терміново” висловлює співчуття рідним, колегам та усім, хто знав Оксану Сало.