22.04.2024
Новини

Управління СБУ Тернопільщини відкрило кримінальне провадження на громадянина Азербайджану

У Тернополі міграційники разом зі співробітниками Управління СБУ виявили громадянина Республіки Азербайджан, – повідомляють у Міграційній службі Тернопільської області.  Раніше суд визнав його винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 332-2 Кримінального кодексу України.

Іноземець перетнув кордон України за документами, що містили недостовірні відомості. Повернувшись в країну походження, він змінив свої персональні дані й повторно спробував легалізуватися в Україні, але це йому не вдалося. Міграційники притягнули порушника до адміністративної відповідальності та направили відповідні матеріали до правоохоронців, оскільки в його діях вбачаються ознаки кримінального правопорушення. За даним фактом співробітники Управління СБУ в Тернопільській області зареєстрували матеріали в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Також будуть вжиті заходи щодо притягнення до відповідальності всіх причетних осіб.
За матеріалами Управління ДМС в Тернопільській області у 2023 -2024 роках Управлінням СБУ в Тернопільській області зареєстровано 2 кримінальних правопорушень на підставі ст. 332 -2 Кримінального кодексу України.

Перейти до панелі інструментів