17.04.2024
Новини

У Шумській громаді обрали нового керівника старостинського округу

На сесії Шумської міської ради депутати одноголосно проголосували за призначення Інни Гриценко  старостою Бриківського округу. Про це повідомив голова Шумської громади Вадим Боярський. Він також розповів, що кандидатуру підтримали майже 42% мешканців округу. До своїх обов’язків новообраний староста приступить з 1 березня.

“Попередньо ця кандидатура була запропонована мною для розгляду жителів старостинського округу, як це передбачено законодавством.

Протягом 29-30 січня 2024 року відбулося громадське опитування жителів сіл Коновиця та Бриків шляхом відвідування місць проживання і роботи. Оргкомітетом були опитані 303 мешканці округу, з яких 294 – підтримали дану кандидатуру, тобто 97 % від кількості опитаних та 41,9 % від кількості виборців на даному окрузі. Відповідно до законодавства України необхідно отримати підтримку не менше 20% від загальної кількості виборців у старостинському окрузі.

Згідно з рішенням сесії Інна Гриценко розпочне виконувати свої повноваження з 1 березня 2024 року.

Дякую за підтримку поданої кандидатури, надіюсь, що новопризначена староста виправдає довіру жителів округу”, – йдеться у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів