04.03.2024
Новини

Подружжя з Чортківщини віддало власний бус для потреб ЗСУ

Ще один чудовий приклад підтримки наших захисників показало подружжя Івана та Ірини Даньо з Чортківщини. Своє авто вони віддали для потреб ЗСУ, – розповідають у Чортківській міській раді. 

Іван та Ірина Даньо, які вже давно живуть та працюють у Польщі, вирішили віддати власний бус Renault для потреб Збройних Сил України, а саме для чортківської 42 окремої механізованої бригади.
Пан Іван родом із села Семаківці, що тепер належить до сусідньої Білобожницької громади. У Польщі чоловік має власний бізнес Bud-Stal ID Ślusarstwo Spawanie, займається будівництвом складів та ангарів. Подружжя неодноразово допомагало українському війську, а цього разу вирішило передати ще й власний автомобіль.

Читайте також: Працівники селищної ради на Тернопільщині за свої премії купили авто для ЗСУ

Іван Даньо стежив за роботою волонтерської команди Чортківської міської ради та благодійного фонду БО БФ “Покрова Чортків”, тож вирішив нам довірити місію доставити автомобіль військовим. Спільно ухвалили рішення передати бус чортківській 42 окремій механізованій бригаді.

Автомобіль із Польщі доставляли волонтери нашої команди – Ruslan Plishchuk та Петро Тимофей.
Міський голова Володимир Шматько та керівник БФ «Покрова Чортків» о. Андрій Левкович від імені громади Чорткова та воїнів 42 ОМБр щиро дякують Івану та Ірині Даньо за підтримку!

Перейти до панелі інструментів