05.03.2024
Новини

У кожній палаті душова, телевізор, кондиціонер: у Чорткові відкривають оновлене дитяче відділення за 7 млн грн. Відео

Чортків лікарня

У Чортківській лікарні незабаром відкриють оновлене відділення педіатрії. Там створили гарні умови для того, аби маленькі пацієнти почувалися комфортно. Відділення називають кращим в області, – розповідають у Чортківській міській раді.

“Повноцінний ремонт педіатричного (дитячого) відділення Чортківська центральна міська лікарня вже на завершальній стадії. Вже зараз можна із впевненістю говорити про те, що це буде найкраще педіатричне відділення на Тернопільщині.

Головне завдання ремонту полягає у тому, щоб у кожній палаті маленьким пацієнтам було максимально комфортно, щоб вони почували себе, як вдома та сприймали лікування без остраху.

Тому абсолютно у кожній палаті є окремий туалет, умивальник, душ, якісне загальне та приліжкове освітлення, телевізор, бактерицидні лампи, кондиціонер. А також – кожна із палат тематично розфарбована, щоб, створити додатковий затишок для дітей.

Окрім того, особливу увагу приділили новій системі опалення та електропостачання, вентиляційній та протипожежній системам.

 

Вартість ремонту становить 7 млн грн, з них 5,4 млн з бюджету громади, решта – бюджет самої лікарні. Адже, завдячуючи впровадженню нової політики у лікарні, покращенню якості електронного звітування перед Національною службою охорони здоров’я, зрештою – ще кращою роботою наших медиків, у лікарні з’являться кошти на ремонти відділень, придбання обладнання, підвищення зарплати медпрацівникам”, – йдеться у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів