27.02.2024
Новини Оперативно

В Україну привезли чай, від якого можна задихнутися і померти

чай

В Україну привезли небезпечний чай, який спричинює багато проблем зі здоров’ям. Про це повідомляє Головне управлінні Держпродспоживслужби в Чернівецькій області. За повідомленням, чай привезли з Китаю, імпортером є Німеччина).

“Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 15.01.2024 р. №2023.8800- fup 17стосовно виявлення залишків пестицидів, включаючи хлорпірифос, у жасмині(походження з Китаю) , який використовувався у різних чайних сумішах , що експортувалась з Федеративної Республіки Німеччина (виробник: Kirchner Fischer & Co., Elmshorn) до України (отримувач: ТОВ «Світ чаю», вул. Гайдара , 50, офіс 7, м.Київ, 01033)”, – йдеться у повідомленні.

В Американській академії педіатрії кажуть, що хлорпірифос негативно впливає на стан плода при вагітності. Він спричиняє порушення уваги, затримку розвитку моторики, меншу вагу дитини при народженні тощо. Також хлорпірифос може спричинити гостре отруєння, що приводить до судом, паралічу дихання, а іноді навіть до смерті.

Якщо ви побачили в обігу цю продукцію, повідомляйте в Держпродспоживслужбу.

Перейти до панелі інструментів