Голови Чортківської та Кременецької міських рад найближчими днями прозвітують про свою роботу у 2023 році. Також ділитимуться планами на поточний рік.
Де і коли?
Голова Кременецької громади Андрій Смаглюк запрошує 12 січня.
“Шановні жителі Кременецької міської територіальної громади 12 січня 2024 року о 16.00 год в залі засідань Кременецької міської ради, за адресою вул. Шевченка, 56 відбудеться звіт Кременецького міського голови за 2023 рік”, – йдеться у повідомленні.
Очільник Чортківської громади Володимир Шматько звітуватиме 14 січня. Також для тих, хто не зможе прийти на зустріч, вестимуть пряму трансляцію.
“Запрошуємо у неділю, 14 січня, о 15 год у Центр культурних послуг ім. К. Рубчакової на публічний звіт міського голови Володимира Шматька про роботу Чортківської міської ради у 2023 році. Також анонсуємо, що буде онлайн-трансляція звіту на сторінках Чортківської міської ради та Volodymyr Shmatko у Facebook”, – зазначають у Чортківській міській раді.