23.11.2024
Анонс Новини

Тернополян запрошують обговорити долю парку Шевченка

Пікнік біля модринок – захід під такою назвою організовує група активістів у соцмережі. У суботу, 11 травня, з 16.00 усіх небайдужих до долі парку імені Т.Шевченка запрошують приєднатися до публічних обговорень трансформації міського простору Трав’яний Пляж.

– Яке майбутнє чекає на вільну рекреаційну територію? Що позитивного, а чим негативний проект влаштування відпочинкового комплексу? Яка твоя думка з цього приводу і хто її почує? – пишуть в мережі організатори обговорень.

7 травня на платформі “Е-дем. Консультації з громадськістю” активісти розмістили опитування, щоб  тернополяни висловити свою думку щодо облаштування рекреаційно-відпочинкового комплексу біля озера (на набережній Тернопільського ставу від ФСТ «Динамо» в сторону заводу «Опілля» в парку ім. Т. Г. Шевченка).

За версією ініціаторів опитування, об’єкт повинен мати зони відпочинку, технологічні водойми рекреаційного призначення, спортивний та дитячий ігровий майданчики, заклади громадського харчування, душові кабіни та роздягальні, шезлонги тощо, а також елементи благоустрою (LED освітлення території, декоративного озеленення тощо, встановлення фонтанів для циркуляції води в ставі з метою запобігання її цвітіння)

До облаштування зони планують залучити інвестора, який мав би провести усі роботи вланим коштом, а у міський бюджет компенсувати 6 % від загальної кошторисної вартості облаштування об’єкту згідно договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Тернополя. Після введення об’єкта в експлуатацію інвестор повинен перевести на рахунок Тернопільської міської ради суму коштів у розмірі п’ять відсотків від загальної кошторисної вартості.

Обов’язкова умова – під час облаштування об’єкту повинні бути збережені зелені зони.

Окрім того, інвалідам, учасникам АТО та дітям-сиротам буде забезпечений безкоштовний доступ до басейнів, спортивного та ігрового майданчиків на території.

Зі 125-ти чоловік, які за два дні проголосували за цей проект, 117 висловились проти.

Проголосувати можна тут.

Перейти до панелі інструментів