05.03.2024
Новини

У 550 000 гривень обійшлося тернополянці фальшиве кохання з медиком з Великобританії

Попри усі застереження правоохоронців, деякі люди й далі стають жертвами шахраїв у соцмережах. Однією з них стала 59-річна тернополянка, що прагнула романтики. Подружившись в Facebook з незнайомцем, жінка втратила усі свої заощадження. Чоловік представився військовим медиком із Великобританії, але сказав, що у цей час проходить службу в Сирії, – розповідають у пресслужбі поліції Тернопільщини. 

“Медик” виявився надзвичайно чутливим та уважним співрозмовником. За два місяці спілкувань зізнався тернополянці в коханні й після цього сказав, що хоче до неї приїхати. Проте не може, поки не розірве контракт.

Чоловік попросив її написати лист на ООН, бо саме з ними у нього підписаний контракт, розказати про їхні стосунки та серйозні наміри, а також про те, що вона хворіє і потребує допомоги під його наглядом.

Тернополянка так й зробила і через 4 дні отримала ствердну відповідь. Але для того, аби “коханого” відпустили, потрібно оплатити кілька рахунків. Ціна питання була – 550 тисяч гривень. Військовий медик запропонував взяти кредит, але жінка запевнила, що має сімейні заощадження.

Жінка, уявляючи майбутню зустріч, перекинула чотирма транзакціями гроші на вказані рахунки.

Про романтичні стосунки тернополянки дізнався її син і саме він змусив маму прийти до поліції та написати заяву. Перевіряючи сторінку військового медика правоохоронці встановили, що особа вигадана, жінка стала жертвою пройдисвіта і віддала йому всі свої заощадження.

Перейти до панелі інструментів