20.07.2024
Новини

На Тернопільщині переселенка 9 місяців отримувала пенсію померлої матері

50-річна жінка, яка переїхала з Донеччини на Тернопільщину, 9 місяців після смерті матерії отримувала її пенсію. Обставини злочину встановили співробітники відділення поліції у місті Зборові, де зараз проживає донеччанка, – повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини.

Як з’ясувалося, мати донеччанки проживала у будинку для літніх людей у місті Горлівка Донецької області та померла ще у грудні 2021 року. Про смерть 50-річна донька знала, але не звернулася до відповідних органів і не поінформувала про це. Відповідно соціальні нарахування здійснювалися і донеччанка цим користалася.

Упродовж дев’яти місяців жінка щомісяця знімала пенсійні кошти покійної матері. Спочатку робила це у Вугледарі Донецької області, де мешкала, а згодом, переселившись на Тернопільщину, продовжувала це робити у Зборові. Сума завданих збитків склала понад 53 тисячі гривень.

Відомості за даним фактом внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу. Триває досудове розслідування.

Перейти до панелі інструментів