18.06.2024
Новини Оперативно

У Кременці відкрили оновлену станцію “швидкої”

Сьогодні у Кременці урочисто відкрили Кременецьку станцію Е(Ш)МД в новому відремонтованому приміщенні, – повідомляють у КНП “ЦЕМД та МК” ТОР.

“Наше підприємство доклало немало зусиль для такого результату. І рушійними у цьому процесі була самовіддана праця завідувача станції Олени Лисаковської, а також допомога меценатів: Кебалюк Світлани, Іванько Олександра, Філика Олександра, Мазурчука Івана, Фугача Віктора, Зеленкова Віктора, Білоруса Віталія, Герасимчука Анатолія, Гаха Віталія, Врочинського Петра та очільників Кременецької громади.

Разом нам вдалося відновити занедбаний стан першого поверху старої будівлі й створити комфортні умови перебування кількох десятків працівників швидкої допомоги.

Кременецька станція обслуговує населення на території Кременецького та частково Тернопільського районів. Це великі масштаби та відповідальність, яку беруть на себе медики щодня. Кожен з них заслуговує на затишок. І саме для працівників швидкої допомоги робота стає другим домом не лише на словах, але й на ділі.

Бажаємо колегам успішно освоїти нове приміщення і натхненно продовжувати працювати у його відновлених стінах та на виїздах”, – йдеться у повідомленні.

“Хоч основні бойові дії по відсічі агресії московії відбуваються на сході та півдні нашої країни, майже щодня усі інші регіони піддаються ракетним атакам та атакам бойових дронів. Тому надзвичайно важливою сьогодні є швидка та ефективна робота екстрених медичних служб, забезпечення їх усім необхідним та створення їм належних умов праці. Адже вони рятують життя наших громадян”, – зазначив нардеп Ігор Василів.

Перейти до панелі інструментів