04.12.2023
Новини

Тернопільська міська рада подає апеляцію на ухвалу суду щодо облаштування «Пантеону Героїв Тернополя»

Роботи з облаштування військового кладовища «Пантеон Героїв Тернополя» на вул. Микулинецькій будуть продовжуватися. Адже його облаштування підтримали у місті усі родини загиблих Героїв, окрім однієї – родини Стадників, – повідомляють у Тернопільській міській раді.

Учора, 2 листопада, у Збаразькому районному суді розглянули в судовому засіданні клопотання прокурора Тернопільської окружної прокуратури про накладення арешт на частину земельної ділянки на Микулинецькому кладовищі, де похований Стадник Віталій Олегович, на час проведення експертних досліджень та отримання їх висновків. Дане клопотання прокурора задоволено, тобто на частину земельної ділянки, де похований Віталій Стадник, накладено арешт.

Тернопільська міська рада буде подавати апеляцію на ухвалу Збаразького районного суду з метою подальшого забезпечення облаштування повноцінного «Пантеону Героїв Тернополя».

Роботи з облаштування військового кладовища на місцях поховань інших загиблих Героїв на території Микулинецького кладовища будуть продовжуватися.

Перейти до панелі інструментів