13.07.2024
Новини

Молода тернополянка перерахувала 400 000 грн за неіснуюче авто

До правоохоронців звернулася молода тернополянка із заявою про вчинене щодо неї шахрайство. Дівчина стала жертвою невідомої особи, якій перерахувала гроші за автомобіль, проте товару так і не отримала, – розповідають у пресслужбі поліції. 

Зі слів потерпілої, оголошення про продаж транспортного засобу вона знайшла в Інтернеті. Продавець представився менеджером компанії, яка здійснює доставлення автомобілів з-за кордону. Обрали модель авто, узгодили ціну і навіть уклали договір. А далі почалися наполегливі «прохання» про перерахування коштів – то на доставлення транспортного засобу, то на розмитнення, то ще на якісь потреби. За тиждень тернополянка перерахувала невідомому майже чотириста тисяч гривень. Автомобіля так і не дочекалася.

Правоохоронці встановлюють обставини злочину та особу, причетну до шахрайських дій, а жителів області застерігають від подібних випадків. Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу.

Правоохоронці вкотре нагадують – не перераховуйте гроші за товар наперед. Намагайтеся дізнатися якомога більше інформації про продавця. Шукайте відгуки інших клієнтів про нього, уважно перевіряйте банківські реквізити.

Якщо є можливість, зустрічайтеся з продавцем особисто. Здійснюйте оплату після отримання товару, його огляду та перевірки.

Перейти до панелі інструментів