05.12.2023
Новини

Ексмера Тернополя можуть подати у розшук за неявку у ТЦК, а його сини мобілізації не підлягають

Ситуація, коли у ресторан в Тернополі не впустили військового через дрес-код, отримала продовження. Громадськість обурила ця історія й у тернополян виникло питання: чому власник згаданого закладу, колишній міський голова, та його сини не отримали повісток. З цим питання до Тернопільського ОМ ТЦК та соціальної підтримки звернувся голова ГО «Тернопільські підсумки» Тарас Білан. Він повідомив, що йому відповіли.

“Ця історія розпочалась в вересні 2023 року, з того, що в один із закладів «патріота у вишиванці» – ексмера Тернополя Романа Заставного не впустили бійця ЗСУ. Причина: дрес-код – військова форма воїна…

Щоб Роман Заставний відчув на собі, що таке солдатська форма та берці, щоб не відчував сорому сидячи за одним столом із військовими», голова ГО «Тернопільські підсумки» Білан Тарас, звернення до військкомату (скорочена, колишня назва – прим. автора) з проханням виписати повістки ВСІМ чоловікам родини Заставних для проходження військово-лікарської комісії та призову до ЗСУ.

У відповідь військкомат надав наступну інформацію:

Роман Заставний на обліку у військкомат не перебуває.

До честі, Тернопільського військкомату, слід зазначити, що Особу яка не з’явилась по повістці подано в розшук. То ж як кажуть у футболі, м’яч зараз на полі Поліції… Було б цікаво глянути, як патрульні зупиняють машину ексмера, та на поліцейській машині везуть в військкомат. Закон має бути рівним для всіх!

Тепер, щодо його родичів. Виявляється, що ресторатори є особливо цінними для держави Україна. Призову на військову службу під час мобілізації не підлягають (лист №11052 від 11.10.2023р.) та користуються правом на відстрочку від призову під час мобілізації. Тобто до кінця війни. Втім, думаю це вже питання для ДБР”, – йдеться у дописі.

Перейти до панелі інструментів