На Тернопільщині у селищі Дружба водій автомобіля переїхав 16-річну дівчину, яка переходила дорогу на пішохідному, і залишив місце автопригоди. Його місцеперебування встановили того ж дня.
“13 жовтня близько 7 години ранку до співробітників відділення поліції №3 м. Теребовля надійшло повідомлення від медиків про те, що до них з тілесними ушкодженнями доставлено неповнолітню мешканку селища Дружба. Травми дівчина отримала внаслідок наїзду на неї невстановленого автомобіля.
Як з’ясувалося, потерпіла переходила дорогу в межах нерегульованого пішохідного переходу, коли її збила автівка.
У ході оперативно-розшукових заходів співробітники поліції встановили марку автомобіля та водія, причетного до ДТП. Це – мешканець одного зі сіл Теребовлянської громади. Транспортний засіб правоохоронці помістили на арештмайданчик”, – йдеться у повідомленні ГУ НП у Тернопільській області.
За фактом ДТП поліцейські відкрили кримінальне провадження. Водію загрожує до 3 років обмеження волі.