04.12.2023
Новини

У Тернополі впіймали нелегала, який раніше вчинив кримінальне порушення

У Тернополі виявили іноземця, який намагався нелегально легалізуватись в Україні. Порушників міграційного законодавства не лякає ні війна, ні правові наслідки їхніх протиправних дій. Відтак міграційники краю продовжують проводити посилені заходи щодо виявлення іноземців з неврегульованим статусом перебування на території України, – повідомляють у Міграційній службі Тернопільщини.

Днями міграційники разом із правоохоронцями у Тернополі виявили громадянина Республіки Азербайджан, якого раніше суд визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 332-2 Кримінального кодексу України, а саме, іноземець перетнув кордон України за документами, що містять недостовірні відомості. Однак порушник не став на шлях виправлення.

Повернувшись в країну походження, він змінив свої персональні дані й повторно спробував легалізуватися в Україні, але це йому не вдалося. Міграційники притягнули порушника до адміністративної відповідальності та направили відповідні матеріали до правоохоронців, оскільки в його діях вбачаються ознаки кримінального правопорушення.

Також будуть вжиті заходи щодо притягнення до відповідальності всіх причетних осіб.

Довідка

Частина 1 ст. 332-2 Кримінального кодексу України – Перетинання державного кордону України з метою заподіяння шкоди інтересам держави або особою, якій заборонено в’їзд на територію України, або представниками підрозділів збройних сил чи інших силових відомств держави-агресора у будь-який спосіб поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів, або за документами, що містять недостовірні відомості, – карається позбавленням волі на строк до трьох років.

Перейти до панелі інструментів