Відомого мешканця Бучача, який є музикантом та служив у морській піхоті, Андрія Слєпцова, відзначено врученням нагрудного знаку “Золотий хрест”. Про це сам військовий написав на своїй фейсбук-сторінці.
Нагрудний знак “Золотий хрест” присуджується військовослужбовцям рядового та сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за вдале виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних операцій, а також за участь у миротворчих операціях та підтримку безпеки, високі результати у підготовці до бойових дій, бездоганне виконання служби під час чергувань та у вартовій (внутрішній) службі під час повсякденної діяльності.
Фото з соцмереж Андрія Слєпцова