27.05.2024
Новини

У древньому замку на Тернопільщині відкрили одразу 4 фотозони

Один зі старовинних замків на Тернопільщині запрошує на фотосесію відразу у чотирьох зонах. Під час відвідин Бережанського замку пропонують створити незабутні світлини у тематичних фотозонах, – повідомляють у ДІАЗі м. Бережани.

«Середньовічна вітальня» – дозволить відчути себе гостями у покоях Синявських – володарів стародавнього замку. Інтер’єр для локації створила Олена Різник, керівник зразкового молодіжного театру “Взори”.

«Замок в осінніх барвах» – завдяки композиції із сіна та гарбузів кожен з бажаючих створить яскраву тематичну фотосесію. До організації локації долучилися Іван Бойко, керівник ТОВ «Жива Земля Потутори», Оксана Грабар, староста села Посухів, та волонтерка Оксана Муравльова.

«Сильні, бо незламні» – незважаючи на війну, в Бережанському замку у співпраці із волонтерами проводяться благодійні заходи для підтримки ЗСУ та ВПО. На цій локації ви зможете зробити фото із «німими свідками» сьогоднішньої війни – гільзами від різних видів зброї, які були передані завідувачкою неврологічного відділення Бережанської районної лікарні Наталією Онишків. Неповторний та унікальний розпис на кожній гільзі створила художниця Віта Перфецька-Білоус.

«До глибин» – як у давні часи криниця відігравала важливу роль у безпеці замку Синявських, так і зараз вона притягує кожного відвідувача. Декоруванням замкової криниці завдячуємо працівниці Заповідника Ганні Олексів та волонтерці Ніні Іванишин.

Дякуємо усім, хто долучився до створення теплої та колоритної атмосфери у Бережанському замку”, – зазначають у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно на території Бережанського замку відбулися масштабні святкування з нагоди Дня туризму, куди приїхали гості з усієї Тернопільщини.

Перейти до панелі інструментів