04.12.2023
Новини Оперативно

“Не можу, бо не хочу”: Головко пояснив, чому не скличе сесію

Сьогодні, 3 жовтня, у Мережі з’явився лист – відповідь Михайла Головка депутатам обласної ради з поясненням, чому сесія нібито не може відбутись. Лист опублікував депутат ТОР Денис Милий на своїй сторінці у Фейсбуці. Адресований він Дячуну Тарасу Васильовичу, їхньому колезі.

“Не хоче Головко М.Й. скликати сесію на законну вимогу депутатів. Посилається на якісь “регламентні норми”. Але Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні” не наділяє голову облради чи тим більше працівників виконавчого апарату правами трактувати якось вимогу третини депутатів про скликання сесії. Навпаки, ця норма – імперативна. Це означає, що в разі її невиконання (з будь-яких підстав) сесія скликається третиною депутатів відповідно до частини 9 статті 46 вищевказаного Закону.

А щоб усе заплутати, голова ще й відправив сам себе у відпустку на місяць чи більше. Це просто вже за межами здорового глузду, так сильно чіплятися за владне крісло.
Зрештою, ми до цього були готові. І навіть якщо треба буде ще раз зібрати підписи – зберемо. Ця агонія не може тривати вічно”, – пише Денис Милий.

Перейти до панелі інструментів