01.12.2023
Новини

Понад 300 тис грн віддав тернополянин за неіснуюче авто з Європи

Понад 300 000 гривень віддав тернополянин шахраям за неіснуюче авто з Європи. Попросили ділки гроші ще й за послуги перевезення через кордон. Чоловік перерахував гроші кількома платежами, і після цього шахраї перестали виходити на зв’язок, – розповідають у пресслужбі поліції Тернопільщини.

Потерпілий знайшов оголошення щодо продажу машини на одній з популярних платформ онлайн-продажу. Він розпочав в месенджері спілкування з посередниками, які мали доставити транспортний засіб з-за кордону. Повна вартість машини становила майже 300 тисяч гривень,

За фактом злочину розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство). Тривають оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб зловмисників.

Нагадуємо: не надсилайте власні кошти невідомим людям! Якщо хочете придбати авто, обов’язково переконайтесь, що воно існує, а посередник – не черговий пройдисвіт з інтернету. Ретельно вивчайте усю інформацію про продавця, зазначені в оголошеннях номери телефонів перевіряйте через пошукові системи Інтернету, не виключено, що хтось уже став жертвою шахрая і попереджає про це інших.

Якщо є можливість, зустрічайтеся з продавцем особисто і розраховуйтеся за товар лише після його отримання, – наголошують у поліції.

Перейти до панелі інструментів