02.10.2023
Новини

Пожежно-рятувальну частину на Тернопільщині будували 20 років

Пожежно-рятувальну частину у Козові будували майже 20 років. Ще місяць тому особовий склад ніс службу у старій конюшні, яка була пристосована під пожежне депо. Сьогодні ж тут освятили новозбудовану споруду, – розповідають в ГУ ДСНСУ Тернопільщини.

Будівництво, розпочалось ще в далекому 2003 році. Цю будівлю рятувальники споруджували, крок за кроком, власними силами, за підтримки меценатів і небайдужих місцевих підприємців. І тепер в розпорядженні Козівського гарнізону ДСНС сучасна пожежно-рятувальна частина з гаражем на три виїзди, просторими караульним та спальним приміщеннями, ремпостом, кімнатою для прийому їжі та іншими службовими приміщеннями.

Відтак створено всі умови для тренування, несення служби та відпочинку рятувальників, що, безумовно, суттєво підвищить боєздатність підрозділу.

“Попри непростий час та виклики, які нам сьогодні доводиться долати, ми не сходимо з обраного напрямку на модернізацію матеріально-технічної бази та підвищення боєздатності пожежно-рятувальних підрозділів області”, – наголосив під час виступу Віктор Маслей та подякував всім причетним, завдяки кому вдалось завершити будівництво.

На завершення заходу, священнослужителі освятили усі приміщення новобудови, засвідчивши початок нового етапу в службі рятувальників.

Схожі пости

Тернополяни погрожували перекрити дорогу через невиконання мерією обіцянок (фото, відео)

Андрій Вацик

“Їй тут важко психологічно”: сестра вбитого студента з ДР Конго виїхала з Тернополя 

Євгенія Цебрій

Біля Кременця вдруге за тиждень горіло сміттєзвалище

Перейти до панелі інструментів